X
تبلیغات
زولا
تقارن بلوری

Sodom & Gomorrah I see you’re back in town And though you build a wall around you The multitude still will find you
آرشیو
موضوع بندی

یکشنبه 26 اسفند‌ماه سال 1386
انتخابات میزان است.
قرار نیست اینجا گزیده ای از شاکارهای انتخاباتی این دوره را ردیف کنم. ولی انصافاً حاضرید در انتخاباتی رای بدهید که چیزی به نام تایید صلاحیت وجود دارد؟ من حاضرم و اشکال اینجا نیست. مشکل دقیقاً این است که سیستم کسی را تایید صلاحیت می کند که در سوابقش چیزی به نام احتراع ‹پوشک هوشمند بچه› و ‹سامانه ی پیاده سازی مسافر از اتوبوس بدون توقف اتوبوس› را دارد. تحت لوای این سیستم نه می شود رای داد و نه می شود زندگی کرد. وگرنه که رد صلاحیت ها به درک. آن هایی که ما بهشان رای می دادیم که کاندید نبودند. رد صلاحیت شده ها هم اگر تایید می شدند هم باز هم اوضاع فرقی نمی کرد.
اما به نظر شما این اختراع پوشک هوشمند دقیقا چیست؟ یعنی وقتی بچه جیش کند بوق می زند یا آژیر می زند؟ شاید رنگ پوشک عوض شود که این کاربردی نیست. چون معمولا بچه را یک چیزی غیر از پوشک تنش میکنند. علاوه بر آن معمولا بچه که کاری می کند بویی همه جا را برمی دارد و بنابراین اصلا احتیاجی به این چیزها نیست. نکته پس احتمالا این است که ین پوشک خاصیت خودتمیزشوندگی دارد و نوعی پودر با خاصیت کاتالیزوری در ان تعبیه شده که موارد مذکور را تجزیه می کند. اما بخارات حاصل از تجزیه کجا می روند؟
و مهم تر این که این سیستم پیاده شدن بدون توقف اتوبوس را هرچه فکر کردم کمتر دانستم. احتمالا چیزی است که قرار است در چند ثانیه سرعت مسافر را مثلا از شصت به صفر کیلومتر برساندء بدون این که سرعت اتوبوس تغییری ند. از همه عزیزان باهوش و خلاق و شهیدپروری که این را میخوانند التماس کمک در درک قضیه داریم. اگر خود اون یارو مخترعه هم این را خواند و برای ما توضیح داد که چه بهتر. اگر این کار را بکند رای دادن به او را در صورت رسیدن به دور دوم تضمین میکنیم.

یک بزرگمردی هم پیدا شود همه این تبلیغات جالب را یکچا جمع کند کار خطیری کرده است. یک مورد تبلیغاتی البته قدیمی دیگر هم خوم بهش میدهم که در مورد نقش نمایندگان مجلس در روابط عروس و مادرشوهر افاضه کرده است.

Powered by BlogSky.com


where is that?