تقارن بلوری

Sodom & Gomorrah I see you’re back in town And though you build a wall around you The multitude still will find you
آرشیو
موضوع بندی

شنبه 6 خرداد‌ماه سال 1385

http://photos1.blogger.com/blogger/3692/481/1600/Iran.jpg

این لینک بالایی همان جایی است که کلیه عزت و ابروی این ترکها را بر باد داده و باعث شده دانشجوهای کون گشاد ترک که حتی خود حمله آمریکا هم آنها را تکان نمی‌داد بریزند در خیابان و بگویند: هورای! هورای! من تورکم(آهای! آهای! من ترکم).

مسخرگی قضیه این است که برای پیدا کردن اینکه کجای قصیه توهین آمیز است، یک راهنما لازم است که به شما توضیح بدهد که توی یکی از آن کاریکاتورهای نیم وجبی جناب سوسک ابراز <<نمنه>> کرده است که منجر شده است که به قومیت آذری توهین شود. باز خدا را شکر میکنیم که این فحشهای خوارمادری که صبح تا شب توی خیابان به گوشمان میرسد فارسی سلیس است وگرنه که واویلا.

به نظر می‌رسد که باید در وضع و حال جوک‌هایمان تجدید نظر کنیم و به جزمساله بیغیرتی رشتیها، تمامی مسایل توهین آمیز را بار ترکها کنیم تا بلکه از خجالت این مردم دلاور و بزرگوار و باغیرت دربیاییم و به این وسیله جبران مافاتی برای این جفای ناجوانمردانه و مغرضانه ای که دشمنان بر این قوم با صفا روا داشته بودند، کرده باشیم.

حواستان باشد از این به بعد از ایکی ثانیه و بیلمیرم و غیره استفاده نکنید که اطرافیانتان یادشان نیفتد که کجا به دنیا آمده‌اند. به طور کلی از افسانه  پیشه‌وری و خلق آذزبایجان هم حرف نزنید. تا می توانید به اوجالان فحش بدهید.

 

این حماقت قومی بیسابقه بر سر یک موضوع بسیار احمقانه و  بیان سوسک‌وار عبارتی که حتی ما خراسانی‌ها در دورترین فاصله از آذربایجان هم از آن استفاده می‌کنیم (نمنه) نمود دیگری از بلاهت سرشارمان است که از شخصی‌ترین زوایای زندگی خصوصیمان تا سیاست خارجی این مملکت نمود آن را می‌بینیم و از آن رنج می کشیم.


Powered by BlogSky.com


where is that?